Hakkımızda

Dermo Clean  2000 yılından itibaren bitkisel kozmetik üretimi ve satışı alanında faaliyet göstermektedir.
Grup şirketlerimizden Joker Gıda Sanayii Uluslararası İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. ise gıda takviyeleri konusunda 2005 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Grup Şirketlerimizden HD ilaç Kozmetik Medikal San. Tic. A.Ş. 2013 Yılında dağıtım ağımızı oluşturarak Ürünlerimizin Halkımıza dağıtımını sağlamak için, Ecza depoları ve Eczanelerle iş birliği içinde halkımızın sektör ihtiyacını karşılaması için kurulmuştur.

Firmamızın hakim ortağı Tolga SALMAN 1992 yılından beri bitkisel ürünler ve bitkisel kozmetik, Gıda takviyeleri alanında bir çok ürün geliştirmiş ayrıca bitkisel ürünler pazarının genişlemesinde öncü bir rol üstlenmiştir. Dünyada ilk olarak 1998 yılında epilasyon kremini üretmiştir. Günümüzde bu ürünler tüy azaltıcı olarak piyasada satılmaktadır.

1995 – 2005 yılları arasında sedef hastalığı ile ilgili 10 yıl süren çalışmaların ardından Dermo Clean bitki özlü serisini piyasaya sunmuş ve bu ürün 2009 yılına kadar sedef hastaları tarafından kullanılmıştır. 2014 yılı itibariyle ürünler Dermoclean SDF19 Cilt, Saç, ve Şampuan serisiyle yeniden üretime geçmiştir. Halen daha iyi bir ürün piyasada bulunmamaktadır. Gurubumuz bitkisel kozmetik ve gıda takviyeleri konusunda piyasada satılan bir çok ürünü fason olarak üretmektedir. 100’den Fazla Üretici firmaya fason Üretim yaparak büyümeye devam etmektedir.